ФОТО

 Breaking News

30 секунди црвено, 3 секунди донирање 143-400 (ФОТО)

    30 секунди црвено, 3 секунди донирање 143-400 (ФОТО)

Група граѓански активисти на креативен начин им порачаа на своите сограѓани да донираат за поплавените подрачја.

Read Full Article

Оваа 20-годишна Русинка има лице како барбика, но кога ќе видете со какво тело располага ќе паднете од стол (ФОТО)

    Оваа 20-годишна Русинка има лице како барбика, но кога ќе видете со какво тело располага ќе паднете од стол (ФОТО)

Не дозволувајте нејзиното лице да ве измами. Јулија Винс е многу силна млада девојка. Таа е кревач на тегови, спорт со кој започнала да се занимава со само 15 години,

Read Full Article

Ја покажа летната фигура: Вака „Грдата Бети“ изгледа во бикини (ФОТО+ВИДЕО)

    Ја покажа летната фигура: Вака „Грдата Бети“ изгледа во бикини (ФОТО+ВИДЕО)

Ѕвездата на серијата „Грдата Бети“ на Инстаграм објави видео по повод празникот Ден на независноста- 4 јули, во кое се гледа како таа се спушта од тобоган облечена во црвено

Read Full Article

Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

    Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

Девојка од Нови Сад на специјализирана страница преку оглас нуди сексуални услуги (еротска масажа) со гледање на фудбалски натпревари на Европското првенство во фудбал кое се одржува во Франција, пренесува

Read Full Article

Еве како треба да изгледа идеалното тело на жените (ФОТО+ВИДЕО)

  Еве како треба да изгледа идеалното тело на жените (ФОТО+ВИДЕО)

Според резултатите од студија направена на Универзитетот во Тексас, моделот Кели Брукс има „совршено тело“. Студијата се темели на неколку

Read Full Article

Топ 4 најсекси Балканки – една Македонка (фото)

  Топ 4 најсекси Балканки – една Македонка (фото)

Провокативните естрадни балкански ѕвезди не престануваат со натпреварувањето, која ужива повеќе, која има најдобар задник, па редовно објавуваат разголени фотографии.

Read Full Article

СТАРЛЕТИ ЗА ИЗВОЗ: Оваа српска Американка се фали дека има најголем задник (ФОТО)

  СТАРЛЕТИ ЗА ИЗВОЗ: Оваа српска Американка се фали дека има најголем задник (ФОТО)

Проверете дали нејзиниот задник е навистина најголем  Коко Ти Остин е најновата ѕвезда меѓу старлетите. Таа е Американка со српско

Read Full Article

Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

  Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

Провокативните и разголени фотографии не се некое изненадување за српската старлета Сораја, а деновиве таа наиде на критики од медиумите

Read Full Article

Заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша

  Заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша

Нина Петерсон заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша, а сега решила отворено да зборува за тоа. Таа има

Read Full Article

Две албанки навивачки ги „запалија“ социјалните мрежи (ФОТО)

  Две албанки навивачки ги „запалија“ социјалните мрежи (ФОТО)

Селекцијата на Албанија иако одигра добар натпревар, сепак синоќа доживеа пораз од домаќинот на ЕП Франција со 2:0. „Триколорите“ двата

Read Full Article

НОВО