Posts From news24

ЏЕСИКА СНИМАШЕ ВО ШПАНИЈА: Вака ќе изгледа еден од најскапите македонски спотови (ВИДЕО)

    ЏЕСИКА СНИМАШЕ ВО ШПАНИЈА: Вака ќе изгледа еден од најскапите македонски спотови (ВИДЕО)

Таа неодамна се врати од Барселона, Шпанија, каде што го снимаше спотот за нејзината најнова песна „Играј валкано“, која судејќи според прикажаното, ќе биде нов летен хит

0 comment Read Full Article

Подгответе се за невреме – временска за цела недела

    Подгответе се за невреме – временска за цела недела

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, попладне ќе им а изолирана појава на  нестабилна облачност со краткотраен пороен дож и грмежи . Ќе дува умерен

0 comment Read Full Article

Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

    Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

Еден од најдобрите пејачи на македонската ццена, Влатко Лозаноски – Лозано, денеска го промовира својот видео запис за песната “Жена како ти“ која е веќе подолго време хит на радио

0 comment Read Full Article

Какво време не очекува утре?

    Какво време не очекува утре?

Времето утре претпладне во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Во попладневните часови ќе има изолирана појава на нестабилна облачност која ќе биде проследена со краткотраен пороен

0 comment Read Full Article

Qui wisi aliquam gubergren no, sed ei omnes expetenda

  Qui wisi aliquam gubergren no, sed ei omnes expetenda

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

0 comment Read Full Article

Intellegat quaerendum suscipiantur est epicurei delicata

  Intellegat quaerendum suscipiantur est epicurei delicata

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

5 comments Read Full Article

Everti maiorum voluptatum omnes eligendi vim erroribus disputationi

  Everti maiorum voluptatum omnes eligendi vim erroribus disputationi
4.6 out of 5

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

0 comment Read Full Article

Has invenire everti maiorum vouptam omnes eligendi erroribus

  Has invenire everti maiorum vouptam omnes eligendi erroribus

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

0 comment Read Full Article

Has dico invenire everti maiorum voluptatum his

  Has dico invenire everti maiorum voluptatum his

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

0 comment Read Full Article

Has dico invenire everti maiorum voluptatum his

  Has dico invenire everti maiorum voluptatum his

Lorem ipsum dolor sit amet, eu altera suscipit suavitate vix. Cum reformidans consectetuer ei, his melius legimus constituam at. Duo

10 comments Read Full Article