Анастасија облече бел фустан и ја засени невестата (фото)

 Breaking News

Анастасија облече бел фустан и ја засени невестата (фото)

Анастасија облече бел фустан и ја засени невестата (фото)
September 12
10:37 2017

Анастасија Ражнатовиќ редовно ги фасцинира своите фанови објавувајќи фотографии на Инстаграм на кои изгледа дотерана и средена.

Овојпат таа ги изненади сите зошто се одлучи да облече бел фустан и да отиде на свадба.

Таа на Инстаграм објави фотографија и предизвика „лавина„ коментари.

„Слатка мала, дали тоа Анастасија се мажи?„ , „Вистинска убавица„ , „Права Цеца„ се само неколку од комплиментите кои ги доби Анастасија.

Related Articles