Анаис ги покажа бујните гради (ФОТО)

 Breaking News

Анаис ги покажа бујните гради (ФОТО)

Анаис ги покажа бујните гради (ФОТО)
June 18
08:34 2016

Анаис Заноти е француска убавица која зимските денови ужива да ги поминува во топлото монденско Мајами.

ana500

На една од најубавите плажи, згодната Анаис  во еден момент одлучи да влезе во вода за да се разлади, но заборави да го облече горниот дел од костимот за капење.

1ana500 2ana500 3ana500

Француската секс бомба влезе во вода во тесната бела маичка , која никако не можење да ги сокрие нејзините атрибути. Сите присутни на плажата во Мајами  со нетрпение очекуваа Анаис да излезе од вода.

Related Articles