АЈДЕ МОМЦИ МАКЕДОНЦИ ГАЗЕТЕ! ЧЕШКА ПРЕД КОЛАПС!

 Breaking News

АЈДЕ МОМЦИ МАКЕДОНЦИ ГАЗЕТЕ! ЧЕШКА ПРЕД КОЛАПС!

АЈДЕ МОМЦИ МАКЕДОНЦИ ГАЗЕТЕ! ЧЕШКА ПРЕД КОЛАПС!
January 23
20:47 2018

Старт на второто полувреме и уште подобра игра на нашата репрезентација. Од 13:11 на полувремето сега Македонија води со 22:20.

Трите погодоци на Талески, погодокот на Стоилов и Миркуловски, и донесоа на Македонија 4 погодоци разлика.

Чешка е пред колапс!

Македонија е пред освојување на нови два бода пред решавачкиот дуел утре со Данска за полуфинале!

Related Articles