Ќерката на Саша Поповиќ е негова копија, папараците ја фотографирале без грам шминка

 Breaking News

Ќерката на Саша Поповиќ е негова копија, папараците ја фотографирале без грам шминка

Ќерката на Саша Поповиќ е негова копија, папараците ја фотографирале без грам шминка
November 23
22:16 2019

Саша Поповиќ, 21. година е во врак со пејачката Сузана Јовановиќ со која ја има ќерката Александра. Дел од нивното смеејство е и синот на Сузана од првиот брак, Данијел, кој Саша го гледа како свој син. Ќерката на директорот на Гранд ретко се појавува во јавност, а сега била снимена кога со својата мајка завршувала обврски низ центарот на градот. Двете биле без шминка, а она што многумина го коментираат е дека Александра многу личи на својот татко. Што мислите вие, фото:

Related Articles