Шампиони, шампиони, шампиони ечи во Келн (Видео)

 Breaking News

Шампиони, шампиони, шампиони ечи во Келн (Видео)

Шампиони, шампиони, шампиони ечи во Келн (Видео)
June 02
20:01 2019

Вардар стана европски шампион по втор пат, вистинска среќа и еуфорија. Во финалето, црвено-црните го совладаа Веспрем со 27-24. Погледнете го видеото и еуфоријата:

Related Articles