Честит роденден Македонијо, честит роденден татковино, да си ни вечна и силна

 Breaking News

Честит роденден Македонијо, честит роденден татковино, да си ни вечна и силна

Честит роденден Македонијо, честит роденден татковино, да си ни вечна и силна
September 07
21:40 2019

Среќен роденден татковино! Македонија вечна, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на својата фејсбук страница во очи на 8 Септември, Денот на независноста на Македонија, каде објави и видео спот:

Related Articles