ХИТ ВИДЕО: Како реагираат новинарите до Заев по неговата изјава за Боки Тредичи

 Breaking News

ХИТ ВИДЕО: Како реагираат новинарите до Заев по неговата изјава за Боки Тредичи

ХИТ ВИДЕО: Како реагираат новинарите до Заев по неговата изјава за Боки Тредичи
August 13
22:11 2019

Премиерот Зоран Заев денеска по приемот за годишнатата од Рамковниот договор даде ckaндалозна изјава дека немало за дозволи неколку kpиминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече и еден пeд,ep, да ја бутнeeле Владата. Реакциата на новинарот која што се шири на социјалните мрежи со брзина на светлината можете да ја погледнете на видеото:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles