ФОТО: Paдосна вecт соопшти портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, голема причина за славење во неговиот дом

 Breaking News

ФОТО: Paдосна вecт соопшти портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, голема причина за славење во неговиот дом

ФОТО: Paдосна вecт соопшти портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, голема причина за славење во неговиот дом
March 01
20:23 2021

Димче Арсовски, Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, во емисијата Мaгазин со гледачите сподели прекрасна вест. Имено, тој и неговата вереница Соња ќе станат родители. Неодамна Арсовски, токму за својот роденден ја запроси Соња, па двајцата фотографии од веридбата споделија на социјалните мрежи, пишува Прес24.

Related Articles