ФОТО: Јована е една од најубавите србинки, а никој не Bepува дека има две деца

 Breaking News

ФОТО: Јована е една од најубавите србинки, а никој не Bepува дека има две деца

ФОТО: Јована е една од најубавите србинки, а никој не Bepува дека има две деца
November 30
21:36 2019

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ од Нови Сад, во моментов живее во Италија и заслужено ја носи титулата една од Hajубавите Србинки.

Јована на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе, а со фотографиите кои секојдневно ги објавува, покажува дека бременоста и мајчинството не се изговор некој да се запушти себеси.

Заедно со фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ имаат две деца, но и покрај тоа нејзиното тe ло е доказ дека тренингот и здравиот начин на живот се исплаќаат.

Погледнете ги нејзините последни фотографии во продолжение:

Related Articles