ФОТО: Јелена од Преспав е вистинска убавица и без грам шминка

 Breaking News

ФОТО: Јелена од Преспав е вистинска убавица и без грам шминка

ФОТО: Јелена од Преспав е вистинска убавица и без грам шминка
July 27
06:05 2019

Македонската актерка Јелена Јованова, која македонската јавност ја засака по улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“, го промени имиџот и покажа како изгледа без грам шминка на неа. Во „Преспав“ ја гледавме со нападна шминка и интересни колоритни комбинации, но погледнете како изгледа актерката во природно издание.

Related Articles