ФОТО: Ја гледавме во Карасевда, aктерката покажа како изгледа без шминка

 Breaking News

ФОТО: Ја гледавме во Карасевда, aктерката покажа како изгледа без шминка

ФОТО: Ја гледавме во Карасевда, aктерката покажа како изгледа без шминка
September 07
18:58 2019

Неслихан Атаѓул Доглу, младата турска актерка попозната како Нихан од серијата „Карасевда“ која беше хит на Сител, покажа дека е убавица и без грам шминка. Фото:

Related Articles