ФОТО: Четири спални соби и голем балкон – Неџла и Бали Бег го покажаа својот дом

 Breaking News

ФОТО: Четири спални соби и голем балкон – Неџла и Бали Бег го покажаа својот дом

ФОТО: Четири спални соби и голем балкон – Неџла и Бали Бег го покажаа својот дом
October 09
21:21 2019

Турските актери Бурак Озчивит и Фахрие Евџен се постојано во центарот на вниманието на медиумите, а јавноста секогаш е заинтересирана за новитетите во нивниот живот.

До неодамна се зборуваше најмногу за раѓањето на нивниот син Каран и изгледот на актерката, во македонската јавност позната како Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, по породувањето.

Бурак и Фахрие во моментов живеат во нејзиниот стан, кој го купила многу пред да се сретнат.

Станува збор дуплекс поткровје кое има 240 квадратни метри. Во долниот дел има дневна, кујна, три спални соби, бања и остава, а на горниот кат има работна соба, бања, соблекувална, спална и голема тераса.

Погледнете ги фотографиите во продолжение:

Related Articles