ФОТО: Цеца покажа кој маж ја дружи во Швајцарија

 Breaking News

ФОТО: Цеца покажа кој маж ја дружи во Швајцарија

ФОТО: Цеца покажа кој маж ја дружи во Швајцарија
October 13
17:16 2019

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера вечерта настапуваше во Цирих. Таа беше видно возбудена пред настапот, па своите фанови ги известуваше како течат подготовките. Имено, на Инстаграм сподели видео од луксузниот хотел во кој престојуваше, а во еден момент го сними и својот стилист кој уживаше со неа на патувањето. Фото:

Related Articles