ФОТО: Таа е сопругата на босанскиот Беkaм и живее луксуз, со својот фустан ги заceни сите на црвениот тепих

 Breaking News

ФОТО: Таа е сопругата на босанскиот Беkaм и живее луксуз, со својот фустан ги заceни сите на црвениот тепих

ФОТО: Таа е сопругата на босанскиот Беkaм и живее луксуз, со својот фустан ги заceни сите на црвениот тепих
August 20
21:05 2019

Во тек е Сараево филм фестивал, а на црвениот тепих синоќа сите погледи ги украла убавата Лејла Хајровиќ, познатата блогерка и сопруга на фудбалерот Изет Хајровиќ.

Популарната Босанка се прошетала во бајковит фустан во нежно розова боја од многу тил и со детали во вид на карнери, а ист акцент ставила и на бујното дekoлте и затeгнатите нозе.

Лејла е позната како опсесивен вљубеник на трендовите, дизајнерските парчиња, а интересно е дека нејзе и нејзиниот сопруг ги нарекуваат босански Бекамови.

Тоа е поради склоноста да ги следат модните новитети, но и поради специфичниот стил на живот кој вклучува бројни патувања и луди забави.

Погледнете ја галеријата од Инстаграм во продолжение, Лелја фото:

Related Articles