ФОТО: Снаата на Цеца иста како американската старлета – Богдана на свадбата иста како Ким Кардашијан

 Breaking News

ФОТО: Снаата на Цеца иста како американската старлета – Богдана на свадбата иста како Ким Кардашијан

ФОТО: Снаата на Цеца иста како американската старлета – Богдана на свадбата иста како Ким Кардашијан
December 01
21:01 2019

Cнаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ на својата свадба носела ист вел какко и најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан на својата втора свадба.Фановите на семејството Ражнатовиќ забележале дека сопругата на Вељко на свадбата потсетувала на старлетата Ким Кардашијан кога се мажела за вториот сопруг, кошаркарот Крис Хамфрис во 2011 година. Фановите забележале дека овие две убавици имаат слични фризури, вел, но и украс во косата. фото:

Related Articles