ФОТО: Си личат, копија една на друга, Гавазова ја покажа сестрата

 Breaking News

ФОТО: Си личат, копија една на друга, Гавазова ја покажа сестрата

ФОТО: Си личат, копија една на друга, Гавазова ја покажа сестрата
October 07
16:55 2019

Фолк пејачката Сузана Гавазова од неодамна ја промени својата адреса на живееење, па од далечната Шведска реши да си се врати дома, во родната Македонија, а на споделена фотка ја покажа својата сестра. -Сестра моја ,напиша Гавазова каде позира убавата дама со која неодоливо личат една на друга. Фото:

Related Articles