ФОТО: Сите ја знаеме водителката на Брза кујна, таа направи голема промена

 Breaking News

ФОТО: Сите ја знаеме водителката на Брза кујна, таа направи голема промена

ФОТО: Сите ја знаеме водителката на Брза кујна, таа направи голема промена
August 06
11:53 2019

ТВ и радио водителката Александра Илиевска која ја гледаме во Брза кујна, хит кулинарското шоу на Сител ТВ, направи голема промена на имиџот. Таа на Фејсбук се пофали со новата фризура, односно промената на бојата на косата која сега и е руса. Водителката е на заслужен одмор. Фото:

Related Articles