ФОТО: Синот на Цеца објави фотографија од свадбата како игра пред големиот автобус

 Breaking News

ФОТО: Синот на Цеца објави фотографија од свадбата како игра пред големиот автобус

ФОТО: Синот на Цеца објави фотографија од свадбата како игра пред големиот автобус
November 28
14:25 2019

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ, кој викендов кажа судбоносно ДА со својата избраничка Богдана, ги објави првите фотографии од свадбата. На прославата имаше 500 гости. Тој објави една од неговите омилени фотографии, а на фотката се гледа како Вељко расположен игра пред автобусот кој што е полн со сватови кои идат да ја земат невестата. Еве како изгледаше таа фотографија:

Related Articles