ФОТО: Се поpoди поранешната манекенка и водителка на Бекстејџ

 Breaking News

ФОТО: Се поpoди поранешната манекенка и водителка на Бекстејџ

ФОТО: Се поpoди поранешната манекенка и водителка на Бекстејџ
November 06
16:48 2019

Македонската манекенка и поранешна водителка на естрадниот ТВ магазин Бекстејџ, Симона Станковска стана мајка. Симона на свет донесе машко бебе и се породи во Србија, каде живее заедно со својот сопруг, кој инаку е спортист. Убавата вест среќната млада мама ја сподели на својот Инстгарам, но не откри како ќе се вика бебето. Честитки, да е живо и здраво:

Related Articles