ФОТО: Се огласи Бој Џорџ на Твитер – Македонија е мојот фаворит

 Breaking News

ФОТО: Се огласи Бој Џорџ на Твитер – Македонија е мојот фаворит

ФОТО: Се огласи Бој Џорџ на Твитер – Македонија е мојот фаворит
May 18
22:07 2019

Британскиот пејач и некогашен член на групата Culture Club преку „Твитер“ откри дека гледа Евровизија и дека Македонија е неговиот фаворит т.е. Тамара Тодевска му е фаворит. „Македонија ми е фаворит засега“, напиша тој по нејзиниот настап.

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles