ФОТО: Свекрвата тргна по невестата и ништо не ја запира, Цеца во леопард за свадбата на синот

 Breaking News

ФОТО: Свекрвата тргна по невестата и ништо не ја запира, Цеца во леопард за свадбата на синот

ФОТО: Свекрвата тргна по невестата и ништо не ја запира, Цеца во леопард за свадбата на синот
November 24
14:49 2019

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го жени својот син, па весела излегла од својот дом и тргнала по невестата.

Таа за свадбата избрала леопард принт кошула и бели панталони. Пејачката во друштво на ќерката Анастасија и сестрата Лидија тргнала по невестата, додека младоженецот бил највесел и ги честел трубачите со 100 и 500 евра бакшиш.

Погледнете и како е декорирано возилото со кое тој тргна по невестата:

Related Articles