ФОТО: Повеќе не изгледа вака, Бали бег со драстична промена на имиџот собра милиони лајkови

 Breaking News

ФОТО: Повеќе не изгледа вака, Бали бег со драстична промена на имиџот собра милиони лајkови

ФОТО: Повеќе не изгледа вака, Бали бег со драстична промена на имиџот собра милиони лајkови
August 15
12:35 2019

Популарниот турски актер Бурак Озчивит, познат по улогата на Бали – бег во серијата Сулејман Величествениот го смени имиџот.

Актерот Бурак Озџивит на Инстаграм има 13 милиони следбеници.

Со новиот имиџ актерот собра многу лајкови на оваа друштвена мрежа. Само на едната фотографија на која позира во бела маица и патики, собра за еден ден над милион лајкови.

Related Articles