ФОТО: Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташи

 Breaking News

ФОТО: Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташи

ФОТО: Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташи
October 10
20:20 2019

Инаку претходно пејачката 20 години живееше во вила на Бежанијска коса каде соседи и беа Саша Поповиќ и Лепа Брена. Екипата на Папарацо лоB овие денови ја улови пејачката како се сели во елитниот дел на Белград каде становите се движат од 3 до 7 илјади евра по квадрат. Како што пренесува емисијата на Вики соседи ќе и бидат бројни моќни познати личности меѓу кои најмногу спортисти, а многумина фанови буквално подзинаа од нејзиниот стар дом кој исто така не е за потценување. Пејачката инаку од претходно велеше како заработените пари од својата кариера ќе ги вложи во недвижност.

Related Articles