ФОТО: Пејачката позираше покрај својата баба и ја покажа својата линија на совршенство

 Breaking News

ФОТО: Пејачката позираше покрај својата баба и ја покажа својата линија на совршенство

ФОТО: Пејачката позираше покрај својата баба и ја покажа својата линија на совршенство
October 28
22:54 2019

Трансофрмацијата на српската пејачка Ана Николиќ која драстично ослабе е една од најпишуваните теми во српските медиуми. Таа сега објави фотографија на која позира до својата баба, на која се гледа дека пејачката изгледа извонредно. „Мојата баба…Некој просто се раѓа како дама…за разлика од некои од нас….кои мораме да учиме…“напишала Ана во опис на фотографијата.

Related Articles