ФОТО: Никој не го забележа ова на дуелот Мицкоски – Заев

 Breaking News

ФОТО: Никој не го забележа ова на дуелот Мицкоски – Заев

ФОТО: Никој не го забележа ова на дуелот Мицкоски – Заев
February 28
19:32 2020

Пратеникот Антонио Милошоски на својата фејсбук страница објави детал кој што вечерва никој не го забележа на телевизискиот дуел на Канал5 телевизија, помеѓу Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Милошоски над фотографијата напиша: Летвата го поткрева, аболицијата стоо, и ја објави фотографијата која што ќе ја видите во продолжение, фото:

Related Articles