ФОТО: Милјана се мажи за 50 години постариот Милојко

 Breaking News

ФОТО: Милјана се мажи за 50 години постариот Милојко

ФОТО: Милјана се мажи за 50 години постариот Милојко
September 07
18:54 2019

Милјана Богдановиќ и Милојко Божиќ кои станаа популарен пар поради разликата во годините, денеска прават свадба во Србија. – Едвај го чекавме овој ден и се оди по планот, велат тие, пренесе српскиот Курир. Милојко е постар 50. години од својата избраничка, но тоа не ги спречи да ја одржат врската и денес да кажат ДА.

Related Articles