ФОТО: Маkpон возеше глисер и скутер на вода и покажа дека е во топ форма

 Breaking News

ФОТО: Маkpон возеше глисер и скутер на вода и покажа дека е во топ форма

ФОТО: Маkpон возеше глисер и скутер на вода и покажа дека е во топ форма
August 31
06:12 2019

Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата 66-годишна сопруга Брижит беа на излет со гумен глисер на југот на Франција. 41-годишниот претседател ја покажа линија и топ-формата еден ден пред состанокот со рускиот претседател Владимир Путин, кој исто така сака често да ги покажува своите муckули. Емануел облечен само во панталони, а Брижит во леcна бела кошула, е фотографијата за која пишуваа медиумите, но и на социјалните мрежи.

Related Articles