ФОТО: Марјана со голема промена за прв пат до сега, погледнете ја со кратка коса

 Breaking News

ФОТО: Марјана со голема промена за прв пат до сега, погледнете ја со кратка коса

ФОТО: Марјана со голема промена за прв пат до сега, погледнете ја со кратка коса
May 13
11:32 2019

Убавата лото-водителка Марјана Станојковска си ја скрати косата, a со новиот изглед објави и фотографии на социјалните мрежи. Таа направи промена и долгата руса коса по која е со години препознатлива, сега ја скрати. Погледнете како изгледа тоа:

Една од омилените бои на Марјана е црвената, доказ за тоа се и следниве фотографии:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles