ФОТО: Марија Шерифовиќ е на одмор сo мајка си, еве како си поминуваат покрај плажа и море

 Breaking News

ФОТО: Марија Шерифовиќ е на одмор сo мајка си, еве како си поминуваат покрај плажа и море

ФОТО: Марија Шерифовиќ е на одмор сo мајка си, еве како си поминуваат покрај плажа и море
August 16
07:19 2019

Марија Шерифовиќ замина на летување со нејзината мајка Верица, со која објави фотографија на Инстаграм. Мајка, напиша Шерифовиќ во опис на фотографијата, а нејзината пријателка Јелена Карлеуша ѝ порачалаа дека ако уште малку повеќе поцрне, нема да ја пуштат преку граница. Фoто:

Related Articles