ФОТО: Лепа Брена слави Св.Архангел Михаил, a познатите личности пристигнаа во нејзиниот дом

 Breaking News

ФОТО: Лепа Брена слави Св.Архангел Михаил, a познатите личности пристигнаа во нејзиниот дом

ФОТО: Лепа Брена слави Св.Архангел Михаил, a познатите личности пристигнаа во нејзиниот дом
November 22
07:27 2019

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ слават Архангел Михаил, а во нивниот дом веќе започнааа да пристигнуваат гости од музичката естрада и јавна сцена.

Стефан и Виктор Живојиновиќ веќе покажаа како виткаат сарми на социјалните мрежи, а Александра Пријовиќ призна дека и таа помагала околу подготвувањето на храната.

Први во домот на Брена пристигнаа Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ, Александра Пријовиќ, Сања Ѓорѓевиќ со ќерката Ивана, како и Дамир Хандановиќ.

Она што секогаш сите ги изненадува е кога во домот на Живојиновиќ ќе се појави блогерката Зорана Јовановиќ, која е долгогодишна пријателка на Филип, но медиумите порано пишуваа и дека се во врска. Исто така се појави и Северина со сопругот Игор, како и Жика Јакшиќ.

Погледнете ги фотографиите:

Related Articles