ФОТО: И се падна паричката на уредничката на утринската емисија, си ја зграпчи среќата и ќе има успешна година

 Breaking News

ФОТО: И се падна паричката на уредничката на утринската емисија, си ја зграпчи среќата и ќе има успешна година

ФОТО: И се падна паричката на уредничката на утринската емисија, си ја зграпчи среќата и ќе има успешна година
January 06
14:40 2023

Денес на главната уредничка на утринската емисија „Ја сакам Македонија“, на Сител , Елена Стојановска-Јанковска, на големиот празникот Бадник и се паднала паричката.

Денес на емисија ми се падна паричката.

Ви посакувам на сите се што си посакувам и на себе. Среќни празници“, пишува уредничката Стојановска-Јанковска во описот на објавените фотографии на „Инстаграм“.

На објавените фотографии позира со паричката која и се паднала. Елена е препознатлива по нејзините елегантни изданија.

Па така беше дотерана и ова утро.

Се одлучи за впечатлива суќна, црна блуза на куси ракави, а изгледот го надополни со црно сако. ИзворПрес24.

Во продолжение, фотографиите кои ги сподели Елена на социјалните мрежи:

Related Articles