ФОТО: Заев со синот на четирицикли – Прекрасно е по ридовите за време на пролетта

 Breaking News

ФОТО: Заев со синот на четирицикли – Прекрасно е по ридовите за време на пролетта

ФОТО: Заев со синот на четирицикли – Прекрасно е по ридовите за време на пролетта
June 09
11:45 2019

Премиерот Зоран Заев на Фејсбук објави фотографии на кои заедно со син му Душко го користат викендот за да се повозат во природа со ATV четирицикл. „Прекрасно е по ридовите за време на пролетта!“, напиша Заев на Фејсбук, објавувајќи и фотографија:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles