ФОТО: Го остави пред олтap кога се заљуби во Јоксимовиќ, Jована и Александар беа заедно со години

 Breaking News

ФОТО: Го остави пред олтap кога се заљуби во Јоксимовиќ, Jована и Александар беа заедно со години

ФОТО: Го остави пред олтap кога се заљуби во Јоксимовиќ, Jована и Александар беа заедно со години
August 01
20:14 2019

Пред да стапи во брак со Жељко Јоксимовиќ, убавата водителка Јована беше верена со долгогодишниот партнер со кој ја прекина свршувачката откако и се роди љубовта за пејачот. Таа беше со години со директорот на БК телевизија, Александар, со кој беше и верена, но реши да стави крај на врската и веридбата откако се заљуби во Жељко откако водеа Евровизија заедно. Тој е сега женет човек, а пред бракот беше заедно со пејачката Александра Радовиќ.

Related Articles