ФОТО: Горд на својата сопруга, сопругот на Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

 Breaking News

ФОТО: Горд на својата сопруга, сопругот на Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

ФОТО: Горд на својата сопруга, сопругот на Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп
December 05
22:28 2019

Јелена Карлеуша е позната како некој кој големо внимание обрнува на својот изглед. Посебно грижливо одбира комбинации за снимање на „Ѕвездите на Гранд“, а таму никогаш не се појавува без шминка. Познато е дека Јелена ниту на социјалните мрежи не објавува свои фотографии без шминка, но сепак една таква нејзиниот сопруг Душко Тошиќ објавил пред две години на Инстаграм и на сите им покажал како изгледа пејачката. На снимката Јелена има минимално шминка и тотално е во опуштено издание.

Related Articles