ФОТО: Водителката на Гранд ги полни батериите на плажа за новата сезона на Ѕвездите на Гранд

 Breaking News

ФОТО: Водителката на Гранд ги полни батериите на плажа за новата сезона на Ѕвездите на Гранд

ФОТО: Водителката на Гранд ги полни батериите на плажа за новата сезона на Ѕвездите на Гранд
July 28
21:44 2019

Убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, одмора покрај море, па објави фотографија и на социјалните мрежи. Сања моментално е во Грција каде ги полни батериите за новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“. Во продолжение фотографијата која ја сподели:

Related Articles