ФОТО: Беше слаткото момче во „Два ипол мажи“, eве како изгледа денес актерот

 Breaking News

ФОТО: Беше слаткото момче во „Два ипол мажи“, eве како изгледа денес актерот

ФОТО: Беше слаткото момче во „Два ипол мажи“, eве како изгледа денес актерот
July 07
19:08 2019

Серијата „Два и пол мажи“ која се емитуваше во периодот од 2003-та до 2015-та година се смета за една од најпопуларните серии. Во неа една од водечките улоги ја имаше Ангус Т. Џонс, познатиот Џејк Харпер. Ангус кој денес има 25 години, тогаш улогата ја прифатил на своја 10-годишна возраст. Играше покрај популарните Чарли Шин и Џон Краер, а во последната сезона и со Ештон Качер. На 17 години беше најплатената детска ТВ ѕвезда која од една епизода добиваше 350 илјади долари. Погледнете го како изгледа денес:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles