ФОТО: Актерката Лидија ја накити елката, моментот го сподели на Инстаграм

 Breaking News

ФОТО: Актерката Лидија ја накити елката, моментот го сподели на Инстаграм

ФОТО: Актерката Лидија ја накити елката, моментот го сподели на Инстаграм
December 07
22:10 2019

Српската актерка Лидија Вукиќевиќ ја накити својата елка, а моментот го сподели на социјалните мрежи. Таа има 57 години и често со следбениците на Инстаграм знае да ги споделува фотографиите од кои се гледа како ужива во секојдневието. Еве дел од нејзините фотографии, ќе започнеме со елката:

Related Articles