Тамара Тодевска со честитка: Татковино благодарам што ме направи силна, храбра и одлучна

 Breaking News

Тамара Тодевска со честитка: Татковино благодарам што ме направи силна, храбра и одлучна

Тамара Тодевска со честитка: Татковино благодарам што ме направи силна, храбра и одлучна
September 08
16:43 2019

Нашата евровизиска претставничка на овогодинешниот Евросонг, Тамара Тодевска, преку Твитер го честиташе 8. Септември, Денот на независноста. Таа напиша: Честит празник татковино моја! Ти благодарам за сите лекции. Ти благодарам што ме направи силна, храбра и одлучна. Да си ни вечна!

Related Articles