Стоилов за Заев – Циркус

 Breaking News

Стоилов за Заев – Циркус

Стоилов за Заев – Циркус
August 13
23:02 2019

Циркус. Ова е реакцијата на Столе Стоилов по денешната скандалозна изјава на премиерот Зоран Заев дека власта нема да ја урнат неколку криминалци, суетен новинар и како што рече педер. Следеа лавина коментари, а Стоилов кажа се со еден емотикон. фото:

Related Articles