Стево со сопругата и се јави на Тамара: Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех!

 Breaking News

Стево со сопругата и се јави на Тамара: Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех!

Стево со сопругата и се јави на Тамара: Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех!
May 18
12:26 2019

Претседателот Стево Пендаровски кој речиси пред една недела ја презема функцијата за шеф на државата и се пресели во Вила Водно, со својата сопруга денеска преку телефон и посака на Тамара успех на настапот на финалето на Евровизија. – Со Бети им посакавме успех на Тамара и нејзиниот тим. во финалната вечер на Песна на Евровизија. Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех, напиша Пендаровски.

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles