Синот на Цеца го пpекpши пpавилoтo и за прв пат сподели видео од луксузната злaтнa кујна во домот

 Breaking News

Синот на Цеца го пpекpши пpавилoтo и за прв пат сподели видео од луксузната злaтнa кујна во домот

Синот на Цеца го пpекpши пpавилoтo и за прв пат сподели видео од луксузната злaтнa кујна во домот
June 12
09:15 2019

Луксузниот дом на Цеца од секогаш привлекувал големо внимание во јавноста, особено поради тоа што пејачката го крие далеку од очите на јавноста. Ретко луксузот може да се забележи на социјалните мрежи, а на децата како да им е забрането да се пофалат со наследството кое го заработила нивната мајка. Вилата на Дедиње е една од најскапоцените во околината, а доказ за тоа се малкуте фотографии на кои се гледаат различни детали. Откако претходно Цеца привлече внимание во јавноста поради реновираниот луксузен базен, овој пат за прв пат во јавноста Вељко сподели видео од нивната кујна во домот. Она што може да се забележи, а тоа е дека кујната како и целата вила изгледаат како од бајките иако таа тоа го крие со години наназад, погледнете. Инаку на видеото Вељко ја снима својата свршеница како прави утринско кафе, во луксузната кујна која има налик златен луксузен под, а како ли ќе реагира Цеца поради откривање на нивниот дом, останува да видиме, погледнете:

Related Articles