Се огласи Миа Костова: Ако почне Данела да отпушта и од инстаграм, јавете ми

 Breaking News

Се огласи Миа Костова: Ако почне Данела да отпушта и од инстаграм, јавете ми

Се огласи Миа Костова: Ако почне Данела да отпушта и од инстаграм, јавете ми
September 15
17:10 2022

Откако во медиумите беше споделена информацијата дека градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска отпушта вработени во ЈП Водовод, на социјалните мрежи се огласи и инфлуенсерката Миа Костова, каде напиша: Ако почне Данела да отпушта и од инстаграм, јавете ми да не се изненадам – Напиша Миа Костова на својот фејсбук:

Related Articles