Се огласи и Дац за Павле, очекува и прес на Миле

 Breaking News

Се огласи и Дац за Павле, очекува и прес на Миле

Се огласи и Дац за Павле, очекува и прес на Миле
May 15
20:22 2019

Актерот Драган Спасов Дац кој периодов беше актуален откако на митинг на Стево Пендаровски кој победи на претседателските избори, му даде метла на Заев за најавената чистка, се огласи на Фејсбук и побара оставка од Павле Богоевски. Еве што напиша тој на својот фејсбук профил:

Коментари

Њуз24 се оградува од коментарите на содржините

Related Articles