Се огласи Апасиев и им честита на Северномакедонските скопјани

 Breaking News

Се огласи Апасиев и им честита на Северномакедонските скопјани

Се огласи Апасиев и им честита на Северномакедонските скопјани
July 29
18:22 2022

Се огласи лидерот на Левица, Димитар Апасиев преку социјалните мрежи, каде на својот фејсбук статус напиша: Честито поскапо ПАРНО, Северномакедонски скопјани. #ВашСДСнаНашатаЗемја – Напиша Апасиев на својот профил:

Related Articles