Сестрата на Кардашијан го фати познатиот пејач

 Breaking News

Сестрата на Кардашијан го фати познатиот пејач

Сестрата на Кардашијан го фати познатиот пејач
November 07
08:03 2019

Младата милијардерка Кајли Џенер, неодамна ја раскина својата врска со Тревис Скот, со кој ја има ќерката Сторми, а сега според светските медиуми е со Дрејк. Тие изминатиов период повеќе пати се забележани заедно на неколку забави и вечера. Парот е во врска месец дена пораскинувањето на Кајли.

Related Articles