Реакција на Сашко Коцев за случувањата во МНТ: Се извинувам на сите на кои сум им изреагирал

 Breaking News

Реакција на Сашко Коцев за случувањата во МНТ: Се извинувам на сите на кои сум им изреагирал

Реакција на Сашко Коцев за случувањата во МНТ: Се извинувам на сите на кои сум им изреагирал
November 26
09:03 2019

Социјалните мрежи се појавија доста реакци откако излезе снимка на која се гледа како навивачката група Шв epцери во петокот го прославувапе своето 30 годишно постоење во Македонски народен театар, со викање и скокање по црвените столчиња. На социјалните мрежи се огласија многу политичари и актери, а еднен од нив беше и Сашко Коцев кој во свој стил напиша: Се извинувам на сите на кои сум им изреагирал за звонење на мобилен на претстава:

Related Articles