Петре Шилегов: Една нова димензија на градското зеленило (ФОТО)

 Breaking News

Петре Шилегов: Една нова димензија на градското зеленило (ФОТО)

Петре Шилегов: Една нова димензија на градското зеленило (ФОТО)
November 17
20:34 2019

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, на својот фејсбук профил објави дека Скопје се разеленува. Тој напиша: Една нова димензија на градското зеленило … Loading … #Скопје #ЧекорПоЧекор – каде објави и неколку фотографии, погледнете ги во продолжение:

Related Articles