Ориѓански Златко: Гласот на Катица е аматеpски намонтиpан, јас за 100.000 евра ќе го направев да свети

 Breaking News

Ориѓански Златко: Гласот на Катица е аматеpски намонтиpан, јас за 100.000 евра ќе го направев да свети

Ориѓански Златко: Гласот на Катица е аматеpски намонтиpан, јас за 100.000  евра ќе го направев да свети
August 10
07:52 2019

Композиторот и музичар Златко Ориѓански, во свој коментар на социјалните мрежи се сомнева во автенстичноста на учеството на обвинителката Јанева во разговорот меѓу Боки 13 и Орце Камчев. Не се секирај, се ќе биде во ред, е аматерски налепен глас земен од некој друг разговор. Секој ако барем малку работел аудио ќе препознае. Абе можевте да ми даете 100.000 евра, ќе ви го лицнев гласот, имаше да свети хахаха, пишува Ориѓански на социјалните мрежи.

Related Articles